Podkład Antykorozyjny - RO 769

Dostępność: Po wybraniu wariantu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 186,96 zł 186.96
Cena netto: 152,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 3.79682
Producent: Rust-Oleum
Kod produktu: 769.1

Opis

Podkład antykorozyjny - RO769 Rust-Oleum

Podkład antyokorozyjny RO769 to głęboko penetrujący grunt antykorozyjny oparty na oleju rybim. Unikalna formuła pozwala na stosowanie podkładu antykorozyjnego 769 zarówno na powierzchniach wilgotnych, jak i skorodowanych. Największą zaletą naszego produktu jest możliwość  aplikacji prosto na rdzę. Farba podkładowa penetruje zardzewiały metal, wypiera wilgoć i uwięzione powietrze zapobiegając rozwojowi korozji. Trwałe zabezpieczenie antykorozyjne metalu — nawet 10 lat ochrony przed korozją. 

Farba na rdzę Rust-Oleum 769 jest łatwa w aplikacji, wystarczy ręczne oczyszczenie powierzchni np. szczotką drucianą i umycie wodą z detergentem. Farba Rust-Oleum 769 zapewnia najwyższą ochronę przed rdzą zarówno przy nakładaniu farby nawierzchniowej, jak i bez.   

Skuteczny podkład antykorozyjny.

 • Kolor: czerwono-brązowy oraz szary RAL 7035 (istnieje możliwość dorobienia kolorów w RAL lub NCS)
 • Wydajność: ok 14,5 m2/l
 • Do przemalowania po 24h
 • Minimalne przygotowanie powierzchni (ręczne oczyszczenie szczotką drucianą i odtłuszczenie)
 • Unikalna formuła o niskim zapachu na bazie oleju rybiego
 • Przykładowe zastosowania: 
  przemysł: skorodowane barierki, rurociągi, słupy, kątowniki itp.
  dla domu: barierki, dachy metalowe, urządzenia rolnicze i wszystkie inne mocno skorodowane powierzchnie 
 • Penetruje rdzę, aż do metalu
 • Wydala wilgoć, powietrze i rdzę
 • Może być stosowany na lekko wilgotne powierzchnie
 • Trwała ochrona przed korozją, przy stosowaniu farby nawierzchniowej oraz przy stosowaniu samego podkładu
 • W połączeniu z farbą nawierzchniową na stal 7500 Alkythane produkt ten może być stosowany nawet w klasie korozji C4 wg. normy  ISO 12944
 • Dostępny również w wersji termoodpornej do 200o

Jak to działa? Zobacz film

Rust-Oleum 769 - Podkład antykorozyjny dodatkowe informacje:

Jak przygotować podłoże do malowania? Zalecamy ręcznie odrdzewić podłoże, na ile to możliwe wykorzystując tym celu szczotkę drucianą, skrobak lub papier ścierny. Należy usunąć luźną starą farbę i grubą luźną rdzę. Podłoże umyć wodą z detergentem i pozostawić do wyschnięcia następnie nakładać farbę na rdzę Rust-Oleum 769.

Jak długo schnie powłoka? Powłoka jest sucha w dotyku już po 4h, natomiast do przemalowania nadaje się po 24h. W razie potrzeby polecamy szybkoschnący podkład antykorozyjny Rust-Oleum 569.  

Czy podkład Rust-Oleum 769 trzeba przemalować farbą nawierzchniową? Farba na rdzę może zostać przemalowana farbą nawierzchniową, zwiększy to ochronę antykorozyjną. Jeśli nie ma takiej możliwości, można stosować farbę jako system jedno-powłokowy, również zapewni dobrą ochronę przed korozją. 

Ile warstw nakładać? Zazwyczaj wystarczy nałożenie 1 warstwy, w przypadku bardzo dużej rdzy i wżerów można po 24h nałożyć kolejną warstwę. Farba jest idealna do wykonywania zaprawek przed właściwym malowaniem podłoża.   

Czym aplikować farbę na rdzę 769? Możliwa jest aplikacja pędzlem, wałkiem lub natryskiem. Przy malowaniu natryskiem farbę należy rozcieńczyć w 10-20%rozcieńczalnikiem.

Czy farba antykorozyjna Rust-Oleum 769 wydziela zapach? Farba wydziela lekki zapach w czasie malowania, jednak nie jest on uciążliwy. Sucha powłoka nie wydziela żadnego zapachu.

 

Dowiedz się więcej o podkładzie antykorozyjnym 769  

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl