Transport

Koszt transportu:

Płatność przelewem: 18,50 zł

Pobranie: 20,50 zł

Szybki kontakt

PN-PT 7.00-16.00

tel. 77-457-98-56

e-mail:sklep@alcor.pl

C.B.P Alcor sp. z o.o.

Opole, ul. Kępska 12

Farba antypoślizgowa w sprayu SuperGrip Rust Oleum

Dostępność: brak towaru
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 94,71 zł 94.71
Cena netto: 77,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 3.41176
Producent: Rust-Oleum
Kod produktu: 2444

Opis

Farba antypoślizgowa w sprayu

Farba antypoślizgowa w sprayu jest oparta na szybkoschnącej zmodyfikowanej żywicy alkidowej. Zawiera specjalny dodatek antypoślizgowy dzięki czemu na pomalowanej powierzchni tworzy chropowatą powłokę antypoślizgową. Poprawia bezpieczeństwo, zabezpiecza śliskie schody i podłogi. Farba antypoślizgowa może być stosowana na powierzchniach metalowych, betonowych, ceramicznych i drewnianych lub odpowiednio przygotowanych podłożach pokrytych starymi farbami. Do użycia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

W przypadku aplikacji na skorodowaną stal należy najpierw zagruntować podkładem antykorozyjnym w sprayu. Przy aplikacji na bardzo gładkie podłoża np. płytki ceramiczne czy beton zacierany mechanicznie zalecamy nałożyć podkład poprawiający przyczepność do gładkich powierzchni w sprayu.

  • Powłoka w sprayu zawierająca dodatki antypoślizgowe
  • Przylega do metalu, drewna, betonu, płytki, parkietów
  • Do stosowania wewnątrz i w pewnym stopniu na zewnątrz
  • Powłoka sucha po 1 godzinie (w 20°C)
  • Dostępne kolory: czarny, żółty i przeźroczysty

Farba antypoślizgowa w sprayu dodatkowe informacje:

Jak przygotować podłoże do malowania farbą antypoślizgową w sprayu? Podłoże należy wyczyścić i odtłuścić. Usunąć stare luźne farby, luźną rdzę itp. W przypadku malowania podłoży metalowych zalecamy nałożyć najpierw podkład antykorozyjny w sprayu. W przypadku malowania bardzo gładkich i zwartych podłoży (plastik, beton zacierany, płytki) zalecamy nałożyć najpierw podkład poprawiający przyczepność. 

Na jakie podłoża można aplikować farbę antypoślizgową w sprayu? Na metal, drewno, metal, płytki (z odpowiednim podkładem). 

W jakich warunkach może być stosowana farba antypoślizgowa w sprayu? Farba wytrzymuje lekkie warunki przemysłowe i domowe. Przeważnie jest stosowana do zabezpieczenia antypoślizgowego mniejszych powierzchni. W przypadku malowania większych podłoży zalecamy użyć farbę antypoślizgową na podłogi do aplikacji pędzlem Rust-Oleum 7100NS 

Czy farba antypoślizgowa w sprayu wymaga stosowania specjalnego podkładu czy można malować nią bezpośrednio? W przypadku skorodowanych podłoży metalowych lub bardzo gładkich i zwartych podłoży zalecamy użyć specjalne podkłady. W przypadku malowania starych podłoży w dobrym stanie farbę można aplikować bezpośrednio. 

Ile należy nałożyć warstw farby antypoślizgowej w sprayu? Najlepsze efekty zapewnia nałożenie kilku cienkich warstw w kilku minutowych odstępach. Należy unikać przegrubienia powłoki antypoślizgowej. 

Zobacz również inne produkty antypoślizgowe i bhp:

Farba antypoślizgowa na schody i podłogi | Nakładki antypoślizgowe na schody Farba na rdzę w sprayuPodkład na gładkie podłoża |

 

Dane techniczne

Rozpuszczalnikowa Tak
1 - składnikowa Tak
Nawierzchniowa Tak
Rodzaj podłoża Metal, drewno, beton, ceramika, parkiety
Baza Rozpuszczalnikowa
Wygląd Satynowe
Zużycie teoretyczne 2,5 m2 z puszki przy 25 mikronach na sucho
Czas wyschnięcia w dotyku 20 min.
Czas wyschnięcia do przemalowania 1 godz.
Czym przemalować Tym samym
Sposób aplikacji Aerozol
Poziom VOC 524-538 gramów/litr

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl