Masa Uszczelniająca Do Dachów - Dacfill

Dostępność: brak towaru
Wysyłka w: 3 dni
Cena brutto: 455,10 zł 455.10
Cena netto: 370,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 3.41238
Producent: Rust-Oleum
Kod produktu: 6.1.5

Opis

Masa do uszczelniania dachów - Dacfill

Uwaga: produkt wodorozcieńczalny. Wysyłka produktu będzie możliwa w temperaturach dodatnich. Kontakt. tel. 77  77-457-98-56

Elastyczna i bezspoinowa masa uszczelniająca do dachów krytych papą. Produkt służy do hydroizolacji dachów. Dacfill może być nakładany na dachy spadziste o pochyleniu minimum 5% z użyciem pędzla, wałka lub natrysku bezpowietrznego. Szczególnie nadaje się do renowacji dachów pokrytych starą papą bez konieczności jej usuwania. Aktywne pęknięcia należy zmostkować siatką wzmacniającą. Powłoka do uszczelniania dachów Dacfill jest w 100% wodoszczelna. Dacfill charakteryzuję się dużą elastycznością, dzięki czemu nie pęka i nie łuszczy się pod wpływem wahania temperatur. Powłoka nie pęka, nawet jeśli konstrukcja dachu lekko pracuje. Tworzy gumopodobną powłokę bez szwów i spoin, co niweluje ryzyko przecieku. 

Zalety masy uszczelniającej Dacfill

Dacfill tworzy ciągłą i bezspoinową powłokę. Jest to bardzo ważna cecha, która sprawia, że dach nie będzie przeciekał. W przypadków dachów krytych papą przecieki zazwyczaj pojawiają się na łączeniach kawałków papy. Farba Dacfill pozwala na renowację starych dachów bez konieczności usuwania papy - niższe koszty inwestycji! 

400% elastyczności sprawia, że powłoka pracuje razem z podłożem i nie pęka! Średnia trwałość dachu pokrytego papą bitumiczną ok. 2-3 lata, dach pokryty Dacfillem ok. 10-15 lat

  • Pojemności: 25 kg
  • Zużycie: ok. 0,6 kg/m2 na warstwę w zależności od podłoża 
  • W 100% wodoszczelna i paroprzepuszczalna
  • Odporna na UV, kwaśne deszcze, wysokie i niskie temperatury oraz zanieczyszczenia
  • Do nakładania wałkiem, pędzlem lub natryskiem bezpowietrznym
  • 400% elastyczności
  • Powłoka samogasnąca
  • Jednoskładnikowa

Jest produktem wyjątkowo łatwym w stosowaniu (bez ryzyka wywołania pożaru, jak w przypadku produktów bitumicznych, gdzie musi być stosowany otwarty płomień). 

Dla dodatkowego wzmocnienia systemu można zastosować siatkę mostkującą.
W sytuacjach, kiedy można przewidzieć, że na pewnych połaciach dachu mogą wystąpić szczeliny czy pęknięcia na skutek nadmiernej ruchliwości („pracy”) konstrukcji dachu należy na całych tych połaciach położyć Dacfill na specjalnej siatce pomostowej o nazwie Dacfill Fleece.

Uszczelnianie dachu dodatkowe informacje:

Jak przygotować powierzchnię do malowania: zalecamy oczyścić podłoże, najlepiej za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem np. 220 bar. Woda pod ciśnieniem oczyści podłoże z luźnych drobin oraz luźnych elementów starego podłoża. Przy mniejszych powierzchniach można dokładnie zamieść dach szczotką o twardym włosiu, następnie umyć wodą. Przed malowanie dach musi być suchy i czysty.

Jaka jest największa zaleta stosowania bezspoinowej powłoki do uszczelniania dachu: gotowa powłoka Dacfill nie ma żadnych szwów i łączeń. Dzięki temu,że jest elastyczna i gumopodobna potrafi uszczelnić dachy, które mają skomplikowaną budowę i wiele zakamarków. W przypadku sztywnych pokryć bitumicznych np. papy przecieki bardzo często pojawiają się na łączeniach różnych kawałków papy, zwłaszcza przy kominach, rynnach itp. Dacfill dokładnie zalewa te elementy i zapobiega przenikaniu wilgoci. 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl