Podkład Gruntujący - Grunt Ag

Dostępność duża ilość
Wysyłka w 48 godzin
Cena: 47,97 zł 47.97 PLN
Cena netto: 39,00 zł
quantity szt.
Ocena: 4.42 (Ilość ocen: 36)
Producent: Alcor
Kod produktu: Ag1L

Opis

Podkład impregnujący — Grunt Ag

Grunt Ag - Impregnat do podłoży mineralnych. Do stosowania w celach dekoracyjno-ochronnych.  Zawiera srebro. Podkład łatwy w użyciu, nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Grunt Ag wzmacnia  stare podłoża takie jak: tynki, mury, ściany. Kiedy stosować farbę podkładową pleśnioodporną Grunt Ag: Kiedy podłoże jest w złym stanie np. kreduje (po przetarciu palcem na dłoni zostaje pył), lub gdy stare powłoki się złuszczają. Podkład przeznaczony jest do stosowania na szczególnie zniszczonych i kredujących podłożach oraz w miejscach narażonych na okresowe działanie wilgoci.

Grunt Ag, najważniejsze właściwości:

  • Pojemność: 1l, 5l
  • Kolor: białawy
  • Na bazie wody
  • Praktycznie bezwonny
  • Czas schnięcia: ok 3h
  • Wydajność: ok. 6-8m2/l w zależności od chłonności podłoża 
  • Łatwy w aplikacji za pomocą pędzla lub wałka

Grunt Ag  dodatkowe informacje:

Posiada atest higieniczny.

Jak przygotować podłoże do malowania?: Zalecamy ręczne oczyszczenie szpachelką lub skrobakiem, należy usunąć luźne stare powłoki i inne zanieczyszczenia. Pamiętajmy o użyciu maseczek ochronnych. Powierzchnię można umyć ciepłą wodą z płynem do mycia naczyń i pozostawić do wyschnięcia.

Czy Grunt Ag trzeba przemalować farbą nawierzchniową?: tak zalecamy przemalować Grunt Ag farbą nawierzchniową np Farbą plęśnioodporną Galvi.

Jakie są zalety gruntowania ścian?: Grunt wyrównuje chłonność podłoża (dzięki temu zużywamy mniej drogiej farby nawierzchniowej), wzmacnia ściany i sufity oraz poprawia przyczepność dla farb nawierzchniowych. 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl